Pulse

Pracownik terminalu-operator wózka widłowego (Stryków) (k/m)

Numer referencyjny: 222320031

05HRF_Stefan-B_OL

POSZUKUJEMY NA STANOWISKO:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW NA STANOWISKU

  • rozładunki i załadunki przesyłek za pomocą wózka widłowego
  • transport towarów w magazynie
  • kompletacja zamówień
  • dokumentowanie stwierdzonych rozbieżności
  • praca w oparciu o wewnętrzne uregulowania i procedury
  • dbałość o zachowanie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy
  • utrzymanie porządku w magazynie

NASZE OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATA

  • uprawnienia UDT
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • wysoka kultura osobista
  • kultura bezpieczeństwa pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność oraz zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • znajomość obsługi komputera

Co oferujemy

  • umowa o pracę i stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie ze światowej czołówki
  • dobre warunki wynagrodzenia i terminowość świadczeń
  • pakiet szkoleń wdrażających do firmy i na dane stanowisko
  • premie frekwencyjne
  • przyjazne i komfortowe środowisko pracy
  • dodatkowe dni urlopu za staż pracy w Dachser
  • atrakcyjny program dofinansowania posiłków
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Program Poleceń Pracowniczych
  • interaktywna platforma do nauki języka angielskiego
  • prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie, pakiety sportowe
  • bogata oferta dodatków socjalnych, np.: wczasy pod gruszą, dofinansowanie do wypoczynku dzieci, świąteczne karty podarunkowe i inne

Osoba do kontaktu

Dachser Sp. z o.o.
Monika Burska