Pulse

Koordynator zmiany magazynowej, Stryków (k/m)

Numer referencyjny: 223320001

2_06HRF_Uwe-K.jpg

POSZUKUJEMY NA STANOWISKO:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW NA STANOWISKU

  • nadzór nad organizacją, optymalizacją i płynnym przebiegiem procesów
  • ścisła współpraca z działami i innymi oddziałami
  • sporządzanie analiz i raportów
  • analiza i eliminowanie nieprawidłowości, rozwiązywanie sytuacji trudnych
  • dbanie o rozwój kompetencji zespołu
  • dbanie o wysoki poziom świadczonych usług
  • koordynowanie pracy pracowników magazynu przeładunkowego przy zachowaniu aspektów jakościowych
  • prowadzenie spotkań z zespołem
  • sporządzanie grafików pracy, planów urlopowych, rozliczanie czasu pracy
  • przestrzeganie zasad BHP oraz PPOŻ przez podległy zespół
  • przestrzeganie zasad zgodnie z HACCP
  • raportowanie do bezpośredniego przełożonego
  • dbanie o sprzęt i infrastrukturę w magazynie przeładunkowym
  • wykonywanie prac ładunkowych (wózek widłowy)

NASZE OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATA

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność pracy w sytuacjach kryzysowych
  • dobra znajomość MS Office
  • komunikatywna znajomość jęz. angielskiego
  • terminowość, samodzielność, wysokie poczucie odpowiedzialności
  • komunikatywność, umiejętność organizacji pracy i planowania, punktualność
  • dyspozycyjność, gotowość do pracy zmianowej
  • podstawowa wiedza w zakresie: ADR, HACCP, palet euro
  • doświadczenie w pracy na wózku widłowym
  • uprawnienia UDT

Co oferujemy

  • umowa o pracę i stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie ze światowej czołówki
  • dobre warunki wynagrodzenia i terminowość świadczeń
  • pakiet szkoleń wdrażających do firmy i na dane stanowisko
  • premie frekwencyjne
  • przyjazne i komfortowe środowisko pracy
  • dodatkowe dni urlopu za staż pracy w Dachser
  • atrakcyjny program dofinansowania posiłków
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Program Poleceń Pracowniczych
  • interaktywna platforma do nauki języka angielskiego
  • prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie, pakiety sportowe
  • bogata oferta dodatków socjalnych, np.: wczasy pod gruszą, dofinansowanie do wypoczynku dzieci, świąteczne karty podarunkowe i inne

Osoba do kontaktu

Dachser Sp. z o.o.
Monika Burska
Sosnowiec 15b
95-010 Stryków