Pulse

Doradca handlowy (k/m)

Numer referencyjny: 224320001

20_02HRIT_Anna-O.jpg

POSZUKUJEMY NA STANOWISKO:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW NA STANOWISKU

  • analiza rynku i proaktywne wyszukiwanie potencjalnych klientów, badanie potrzeb, umawianie spotkań
  • przygotowywanie kalkulacji, ofert , prezentacji i umów handlowych
  • bieżąca obsługa zapytań ofertowych
  • współpraca w ramach działu handlowego oraz z działami operacyjnymi
  • opieka posprzedażowa nad pozyskanymi klientami
  • obsługa administracyjna w dziale handlowym
  • regularne opracowywanie raportów
  • realizacja akcji mailingowych
  • bieżące wsparcie dla handlowca zewnętrznego

NASZE OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATA

  • swoboda i odwaga w prowadzeniu rozmów telefonicznych - warunek konieczny
  • wysoka komunikatywność, umiejętność budowania relacji z klientem
  • mile widziane doświadczenie w branży TSL
  • doświadczenie w obszarze sprzedaży lub obsługi klienta
  • terminowość, wysokie poczucie odpowiedzialności
  • samodzielność w działaniu
  • dobra organizacja pracy
  • zdolności analityczne
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca kontakt z klientami zagranicznymi
  • dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel
  • Prawo jazdy kat. B

Co oferujemy

  • umowa o pracę i stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie ze światowej czołówki
  • dobre warunki wynagrodzenia
  • przyjazne i komfortowe środowisko pracy
  • pakiet szkoleń wdrażających do firmy i na dane stanowisko
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • dodatkowe dni urlopu za staż pracy
  • prywatna opieka medyczną, grupowe ubezpieczenie, pakiety sportowe i bogata oferta dodatków socjalnych, jak np.: wczasy pod gruszą, świąteczne karty podarunkowe
  • program zakupów pracowniczych w ramach sklepu partnerskiego
  • program dofinansowania posiłków
  • Program Poleceń Pracowniczych

Osoba do kontaktu

Dachser Sp. z o.o.
Monika Burska